Kokanda, uzbeku restorāns

Bagātīgi auglīgā ielejā, kura atrodas augstu kalnu nogāzēs, kas stāv ieskautas baltos gaisīgos mākoņos – ir dzimusi uzbeku ēdienu gatavošanas kultūra. Šis dievu ēdiens ir sevī ietvēris visu Ferganas ielejas karsto svelmīgo sauli, ledus auksto kalnu upju čalas, kā arī ātro sauso vēju šalkas un, protams, nedrīkst aizmirst par Uzbekistānas sievu dziesmām un visas tautas siltumu un viesmīlību.

Laipni lūgti uzbeku virtuves restorāna “KOKANDA”

  • Uzbeku virtuves restorāns “KOKANDA” piedāvā patīkami pavadīt laiku jaukā atmosfērā, baudot austrumu virtuves ēdienus.
  • Nāciet pie mums ieturēt maltīti ar ģimeni, ar draugiem, ar darba kolēģiem. Jūs gaida garšīgs ēdiens, laipna apkalpošana un jauks austrumu kolorīts. Blakus atrodas ērta automašīnu stāvvieta.
  • Ja jums nav laika atnākt pie mums, Jūs varat pasūtīt ēdienus un mēs atvedīsim Jums karstas pusdienas darba vietā vai mājās. Rīgas centrā piegāde bez maksas!
  • Mūsu mazajā ūdenspīpju zālē Jūs varat nobaudīt izsmalcinātu austrumu relaksāciju uzpīpējot ūdenspīpi. Zemie dīvāni un spilveni dos Jums lielisku atpūtu uzbeku gaumē.
  • Izbraukumu un pasākumu apkalpošana. Pasūtiet plovu tieši kazanā!
    Mēs varam atbraukt pie Jums un pagatavot mūsu ēdienus Jūsu acu priekšā.

Atslēgvārdi: Uzbeku virtuves restorāns "Kokanda",restorāns "Kokanda", uzbeku virtuve, plovs, manti, garšīgs ēdiens, laipna apkalpošana, jauks austrumu kolorīts, ēdienu piegāde, banketu apkalpošana

Bruņinieku iela 12, Rīga

12 Bruņinieku iela, Rīga, Rīgas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 11:00 - 23:00
Brīvdienas: 11:00 - 23:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!