Kaspara Dilana konditoreja

Ja rodas nepārvarama vēlme panašķēties, tad nāc uz Kaspara Dilana konditoreju, lai nobaudītu izsmalcinātas kūkas un citus konditorejas izstrādājumus, kādus Tu nevarēsi atrast nevienā veikalā. Būs pasakaini gardi! Apsolām!

Piedāvājam:

  • ievest Jūs Eiropas garšu pasaulē
  • baudīt agrās brokastis, ja neesat paspējuši pabrokastot mājās
  • vienmēr svaigus, kraukšķīgus kruasānus, kas ir lielisks brokastu turpinājums
  • pusdienās – dažas sezonas zupiņas, kas sasildīs Jūs no iekšienes…
  • un, protams, saldumus, lai palutinātu sevi
  • un tas viss ir baudāms ar izcilu kafiju!

 

Nogaršojiet:

  • Tortes: Baltais šokolādes muss ar marakuju, Ziemassvētku torte, Zemeņu šarlote, Biezpiena torte ar augļiem, Bagātā šokolādes torte ar ruma sīrupu un aveņu ievārījumu, Bumbieru šarlote, Ķiršu siera torte u.c.
  • Kūciņas: Kafijas kūciņa ar ganāžas (ganache) krēmu un kafijas sviesta krēmu, Riekstu kūciņa ar mājas aprikožu ievārījumu un olbaltuma biskvītu, Eklērs pēc īpašas plaucētās mīklas receptes no Parīzes, Latviskā jogurta kūciņa ar ogām un dabīgo putukrējumu, Franču olbaltuma makarūns ar riekstu krēmu, Aveņu kūciņa ar saželētām avenēm, medus krēmu un citrusa biskvītu, Ruma bumbas Jamaikas rumā izmērcētas aprikozes, kas bagātinātas ar melno šokolādi un riekstiem, Napoleons ar izmeklētu kārtaino mīklu no Vācijas u.c.
  • Smalkmaizītes plašā piedāvājumā: Vistas pīrādziņš no bezrauga kārtainās mīklas ar sezamu, Tradicionālais buljona pīrādziņš, Lauku speķa pīrādziņš, Sviesta kruasāns, Karaliskais kruasāns ar mandeļu pildījumu, Biezpiena plātsmaize, Ogu plātsmaize ar skābā krējuma pildījumu, Siera radziņi, Kārtainās mīklas rabarbera groziņi un meža ogu groziņi u.c.

 

Darbību uzsākusi arī ceptuve-veikals Lomonosova ielā 9, piedāvājot pasūtīt un uz vietas nobaudīt izcilus konditorejas izstrādājumus.


Atslēgvārdi: Kaspara Dilana konditoreja, izsmalcinātas kūkas, konditorejas izstrādājumi, pasakaini gardi, Eiropas garšu pasaule, agrās brokastis, vienmēr svaigi kruasāni, kraukšķīgi kruasāni, sezonas zupiņas, izcila kafija, tortes, baltais šokolādes muss, Ziemassvētku torte, zemeņu šarlote, biezpiena torte ar augļiem, šokolādes torte ar ruma sīrupu, bumbieru šarlote, ķiršu siera torte, kūciņas, kafijas kūciņas, riekstu kūciņas, eklēri, jogurta kūciņas, franču olbaltuma makarūns, aveņu kūciņas, ruma bumbas, Napoleons, smalkmaizītes, vistas pīrādziņi, buljona pīrādziņš, lauku speķa pīrādziņi, sviesta kruasāns, karaliskais kruasāns, biezpiena plātsmaize, ogu plātsmaize, siera radziņi, rabarbera groziņi, meža ogu groziņi,

Vaļņu iela 2, Rīga
Lomonosova iela 9, Rīga
Kontaktinformācija
Darbadienās: 8:00 - 21:00
Brīvdienas: 10:00 - 20:00
Sadarbībā tapušie raksti
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!