Jēkaba Ceļojumi, ceļojumu aģentūra

Aģentūra “Jēkaba Ceļojumi” pastāv kopš 2003. gada un šo gadu laikā ir kļuvusi par vienu no Latvijas lielākajām un uzticamākajām tūrisma aģentūrām. Savu ceļotāju lojalitāti ir ieguvusi, piedāvājot eksotiskus galamērķus un organizējot ceļojumus mazās grupās. Mūsu filosofija ir – ceļojot mazā grupā, ceļotāji var izbaudīt rūpīgi saplānota ceļojuma priekšrocības, justies droši un iegūt jaunus draugus, vienlaikus nezaudējot piedzīvojumu garšu, kas raksturīga individuāliem ceļojumiem.

Vēlies ceļot? Ceļo ar mums!
Kur vien vēlies ceļot ar “Jēkaba Ceļojumiem”, Tu vari ceļot ar pārliecību. Mūsu ceļojumu konsultantu un produktu menedžeru zināšanas, pieredze un entuziasms ir tas, kas raksturo “Jēkaba Ceļojumus”. Grupu vadītāju un ārvalstu pārstāvju pašaizliedzība ir mūsu klientu drošības garants. Pamatojoties uz šīm lietām, Tu vari rezervēt sev ceļojumu bezrūpīgai atpūtai vai darījuma braucienam. Tās ir tikai dažas tūrisma aģentūras “Jēkaba Ceļojumi” priekšrocības.

Izvēlies ceļot mazās grupās!
Mūsu ceļojumi ir īpaši ar to, ka organizējam tos nelielām grupām – vidēji 13 cilvēkiem. Kāpēc?  Jo tiem, kas ceļo mazās grupās, pasaule paveras mazliet plašāk! Mazā grupā Tu vari izbaudīt rūpīgi saplānota ceļojuma priekšrocības, justies droši un iegūt jaunus draugus, vienlaikus nezaudējot piedzīvojumu garšu, kas raksturīga individuāliem ceļojumiem.

Ceļo grupā ar lidmašīnu
Tevi un mūsu nelielās ceļotāju grupas (vidēji 13 ceļotāji) noteikti vieno kopīgas intereses – piemēram, vēlme iepazīt pasauli. Katru gadu Tu vari izvēlēties no vairāk nekā 100 grupu braucieniem uz visdažādākajiem pasaules nostūriem – gan uz eksotiskiem un neparastiem galamērķiem, gan uz ceļotāju jau iemīļotām vietām, kuras palīdzam atklāt pavisam jaunā gaismā. Pievienojies!

Atpūties čarterceļojumā
Ir reizes, kad gribas vienkārši atpūsties. Šādos gadījumos labākās zāles ir atvaļinājums un tiešais reiss uz saulainu kūrortu! Mūsu plašajā galamērķu un viesnīcu klāstā noteikti atradīsi sev īsto kombināciju. Papildus mūsu ieteiktajām viesnīcām iespējams rezervēt arī jebkuru citu viesnīcu Tevis izvēlētajā galamērķī. Izpēti piedāvājumus un sazinies ar mums!

Dodies ceļot individuāli
Ļauj mūsu pieredzējušajiem ekspertiem parūpēties par to, lai Tavs ceļojums būtu tieši tāds, kādu esi to izsapņojis, un pat vel labāks! Šis ceļojums tiks pielāgots tieši Tavām vēlmēm un vajadzībām. To, kad, kur un uz cik laiku dodies ceļojumā, noteiksi Tu pats. Mēs palīdzēsim Tev nokļūt jebkur! Tāpat mēs izplānosim aizraujošu ceļojuma programmu un uzņemsimies rūpes par transportu un naktsmājām, lai ceļojums noritētu tieši tā, kā to vēlies. Sper soli pretī savam sapnim un sazinies ar mums!

Palīdzēsim organizēt Tavu darījumu braucienu
JĒKABA CEĻOJUMI jau vairāk kā 24 gadus prasmīgi apkalpo ceļot gribētājus Latvijas tūrisma tirgū. Profesionāla un pieredzējusi komanda ik dienas strādā gan ar individuālajiem ceļotājiem, gan ar korporatīviem klientiem. Esam izstrādājuši pamatnostādnes mūsu klientu apkalpošanai, ka ari koncentrējamies uz efektīvu un elastīgu pakalpojumu sniegšanu.

 

DARBĪBAS NOZARES
Pakalpojumi: tūrisms


Atslēgvārdi: Jēkaba Ceļojumi, mazas grupas, mazu grupu ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, darījumu braucieni, čarterceļojumi, individuālie ceļojumi, grupu ceļojumi, atpūtas braucieni, korporatīvie braucieni, konferences, komandējumi, aviobiļetes, vīzas, viesnīcas, atpūta pludmalē, slēpošana.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!