Fur.lv, SIA “Viral” kažokādu salons

SIA “Viral” ir neliels ģimenes uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, kas specializējas kažokādu izstrādājumu izgatavošanā un remontā.
Mums nav masveida ražošana, mūsu pieeja ir individuāla katram pasūtītājam.
Neapšaubāmi, Rīgā ir vairāki veikali, kur var pielaikot brīnišķīgus kažokādu izstrādājumus un beidzot izvēlēties tieši savu kažoku. Vienīgais, pēc tam nav jābrīnās, ka līdzīgs kažoks ir kādai vēl… Taču kažoks ir tiešām ļoti dārga manta, kurai vajadzēja akcentēt jūsu individualitāti, skaistumu un statusu! Tāpēc, mūsu skatījumā, tādā nopietnā lietā, ka kažoka izvēle, ir svarīga individuāla pieeja. Savukārt, kažokādas krāsa, faktūra, izstrādājuma modelis un piegriezuma detaļas var izcelt jūsu figūras īpašības un neapšaubāmi kļūt par jūsu garderobes siltu un skaistu elementu.

 

DARBĪBAS NOZARES

  • Tirdzniecība: kažokādas izstrādājumi, apģērbi
  • Pakalpojumi: Kažokādu izstrādājumu šūšana un remonts

Atslēgvārdi: Kažoks, kažoki, kažokādu izstrādājumi, dabīgie kažoki, kažokādas cepures, kažokādas aksesuāri, kažokādas somas, cimdi, kažoku šūšana, kažokādu izstrādājumu šūšana, kažoku labošana, kažokādu izstrādājumu labošana, kažoku pārdošana, kažokādu izstrādājumu pārdošana, apģērbu labošana, apģērbu remonts, somas, zeķubikses, zeķes, ādas cimdi. Tirdzniecība. Trikotāžas izstrādājumu, kažokādu salons Rīgā, kažokadu izstrādājumu tirdzniecība, SIA Viral, fur.lv

Krišjāņa Valdemāra 79/81, Rīga

79/81 Krišjāņa Valdemāra iela, Riga, Latvia

Sadarbībā tapušie raksti
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!