EPSORIN – Ziemeļbriežu pantu ekstrakts

Savvaļas ziemeļbriežu pantu ekstrakts (30ml.)

Epsorin ir augstākās kvalitātes ekstrakts no jauniem, nepārkaulotiem savvaļas ziemeļbriežu ragiem – pantiem.

Epsorin komponenti iedarbojas uz organismu šūnu līmenī, veicinot šūnu reģenerācijas procesus, normalizējot imūnsistēmas un vielmaiņas procesus. Veicina normālu nervu sistēmas darbību un hormonu regulāciju.

Ziemeļbriežu Panti ir asinsrades orgāns, kas adaptējas bargajiem Arktikas apstākļiem, tādēļ no tiem ražotajam ekstraktam piemīt unikāls bioloģiskais potenciāls.

Patentēta tehnoloģija

Epsorin unikalitāti nodrošina patentētā ražošanas tehnoloģija, kas izstrādāta KF Zinātņu Akadēmijā. Šī tehnoloģija, pateicoties īpašajam zemas temperatūras ražošanas procesam, ļauj no pantiem ekstraktā pārnest maksimālu aktīvo vielu daudzumu un saglabāt to augstā koncentrācijā un kvalitātē.

Pateicoties šai tehnoloģijai, Epsorin sastāvā ir  daudz vairāk bioloģiski aktīvo vielu nekā termiski apstrādātos pantu preparātos.

Epsorin šķidrā forma, atšķirībā no kapsulām, nodrošina gan aktīvo vielu pilnvērtīgu saglabāšanos, gan visefektīvāko uzsūkšanos organismā.

Lietošana

Epsorin jālieto, dienas pirmajā pusē, divas reizes dienā pa 15 pilieniem, tukšā dūšā.Pirms Epsorin kursa sākuma, ieteicams izvēlēties, kādu no divām lietošanas programmām, intensīvo vai profilaktisko.

Ar vienu Epsorin pudelīti pietiks 3-6 mēnešu profilaktiskajai, vai 50 dienu intensīvajai lietošanai.
Epsorin, kā dzīvnieku valsts produktam, nav blakņu.

Izejvielas

Panti ir pasaulē vienīgais zīdītāju orgāns, kura augšanas ātrums ir 2mm diennaktī, tas arī izskaidro milzīgo bioloģiski aktīvo vielu daudzumu un koncentrāciju tajos.

Epsorin tiek ražots tikai no Jakutijas savvaļas ziemeļbriežu pantiem, kuri dzīvojot ekoloģiski tīrā un bioloģiski aktīvā, vidē ir spējīgi sniegt farmācijai nepieciešamo izejvielu tīrību.Epsorin izejviela – panti – tiek ievākta reizi gadā pēc īpaši izstrādātas tehnoloģijas. Veicot atsāpināšanu un nodrošinot hemostāzi, ragu ievākšanu var salīdzināt ar aitas vilnas cirpšanu. Šis process aizņem 2-3 sekundes. Dzīvniekiem šai procesā netiek nodarīts nekāds kaitējums.

Atzīts un reģistrēts Eiropas Savienībā

Produkts ir reģistrēts un atļauts tirdzniecībai Eiropas Savienībā.
Epsorin ir iekļauts Latvijas PVD reģistrā.

 

DARBĪBAS NOZARES

  • Veselība
  • Skaistumkopšana
  • Tirdzniecība

Atslēgvārdi: Epsorin, savvaļas ziemeļbrieži, ziemeļbriežu pantu ekstrakts, pantu ekstrakts, panti, šūnu reģenerācija, imūnsistēmas normalizācija, enerģija, hormonu regulācija, nervu sistēmas normalizācija, sirds darbība, sarkano asinsķermenīšu atjaunošanās, ādas veselība, redze, zobu veselība, kaulu veselība, muskuļu veselība

Jelgavas 74, Rīga, LV-1004 ( Ieeja no Bauskas iela 2 )

74 Jelgavas iela, Rīga, Rīgas pilsēta LV-1004, Latvija

Kontaktinformācija
Darbadienās: 10:00 - 17:00
Sestdienas: Brīvs
Svētdienas: Brīvs
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!