Citi Laiki, latviešu krogs

Krogs Citi Laiki atrodas XIX gadsimta beigās celtā koka mājā. Piedāvājam nobaudīt tradicionālos latviešu virtuves ēdienus, kā arī Latvijā brūvētu alu. Apmeklētāju iecienītākie ēdieni ir dārzeņu virums ar vistas knēdeļiem, papīrā cepta siļķe ar vārītiem kartupeļiem un biezpienu, irbītes no liellopu gaļas pildītas ar lauku labumiem un peldošās salas vaniļas zostē. Piedāvājumā arī tādi tradicionālie latviešu ēdieni kā bukstiņbiezputra, pankoki – gan kartupeļu, gan plānie, gan pildītie –, pelēkie zirņi ar speķi, šmorētas cūkgaļas ribiņas ar štovētiem kāpostiem, liellopgaļas klopsis ar sīpolu zosti, lauku torte un citi.

Organizējam un apkalpojam banketus, svinības, jubilejas un citus pasākumus.

Ēdinam tūristu grupas.

Piedāvājam vietu konferencēm, semināriem un citiem pasākumiem: kafijas pauzes, pusdienas, atspirdzinājumi, kā arī videoprojektors ar 2.5m x 2.5m lielu ekrānu.

Organizējam saviesīgus pasākumus latviskās tradīcijās.  Varam uzņemt līdz 120 viesiem.

 

DARBĪBAS NOZARES

  • Ēdināšana: latviešu krogs, latviešu virtuve
  • Izklaide un atpūta: banketi, pasākumi, Latvijā brūvēts alus

Atslēgvārdi: Citi Laiki, krogs Citi Laiki, tradicionālā latviešu virtuve, Latvijā brūvēts alus, latviešu krogs, garšīgi latviešu ēdieni, pelēkie zirņi ar speķi, cūkgaļas ribiņas ar štovētiem kāpostiem, pildītas irbītes no liellopu gaļas, bukstiņbiezputra, peldošās salas vaniļas mērcē, lauku torte, banketu organizēšana.

Brīvības iela 41, Rīga
Kontaktinformācija
Darbadienās: 11:00 - 23:00
Sestdienas: 12:00 - 23:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!