Brown Sugar, kafejnīca Rīgā

KAFEJNĪCA BROWN SUGAR
AUGSTAS KVALITĀTES VIRTUVE PAR PIEEJAMĀM CENĀM

Pirmā kafejnīca Brown Sugar tika atvērta Jūrmalā 2006. gadā, uzreiz uzstādot savam darbam augstas kvalitātes servisa un ēdiena standartus. 10 gadu pieredze ēdināšanas sfēra arvien vairāk palielināja mūsu apņemšanos pilnveidoties un sasniegt arvien augstāku kvalitāti.

Katru dienu mēs apkalpojam līdz pat 650 apmeklētājiem, bet brīvdienās pat līdz 1000! Plānojam apmierinātu klientu skaitu palielināt ik dienu, nezaudējot ēdiena un apkalpošanas kvalitāti. Gaidām Jūs mūsu kafejnīcās – Bulduros, Kauguros un Rīgā.

KULINĀRIJA BROWN SUGAR
PLAŠA ĒDIENU IZVĒLE KATRAI GAUMEI

Galvenā mūsu kafejnīcas priekšrocība – Jūs izvēlaties ēdienu no vitrīnas un mūsu viesmīļi Jums to pasniedz kā restorānā. Šeit Jūs sagaida nepiespiesta kafejnīcas atmosfēra un augstas kvalitātes apkalpošanas serviss.

Plaša ēdienu izvēle spēs apmierināt jebkuru, kam patīk garšīgi un skaisti paēst.

Mūsu zemās cenas un augstā produktu kvalitāte ļauj mūsu klientiem netērēt laiku produktu iegādei veikalos un gatavošanai mājās.

Daudz izdevīgāk pirkt pie mums ēdienu un ņemt to līdzi uz mājām.

KONDITOREJA BROWN SUGAR
VISGARDĀKĀS UN SKAISTĀKĀS KŪKAS

Galvenais kafejnīcas Brown Sugar lepnums ir plašais konditorejas izstrādājumu piedāvājums jebkurai gaumei! Katru dienu mūsu konditori rada patiesi vilinošas un gardas kūkas, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Svaigas un kvalitatīvas sastāvdaļas kopā ar mūsu personāla prasmīgajām rokām ir mūsu konditorejas kvalitātes garants.

Jebkuru mūsu kūciņu Jūs varat pasūtīt tortes veidā.

DARBĪBAS NOZARES

  • Ēdināšana: kafejnīca, kulinārija, konditoreja

Atslēgvārdi: Brown Sugar, kafejnīca Rīgā

Baznīcas iela 1/3, Rīga

1/3 Baznīcas iela, Riga, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 8.30 - 21.00
Brīvdienas: 10.00 - 21.00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!