BAILAR, kafejnīca un dejas

„Bailar – kafejnīca un dejas” – brīnišķīga vasaras kafejnīca Jomas ielā, kas atrodas pašā ballīšu un naktsdzīves epicentrā, – piedāvā jauki pavadīt laiku, jautri sagaidīt rītu. Pie mums – izcili garšīgas brokastis, pusdienas un vakariņas:

  • Brokastu piedāvājumā – tosti, auzu pārslu putra, katupeļu un saldās pankūkas, ceptas olas un angļu brokastis.
  • Pusdienu piedāvājumā – zupas (vistas buljons, gaspačo, aukstā zupa, soļanka, spinātu krēmzupa, četru sieru krēmzupa), karstās uzkodas (cepti kalmāru gredzeni, nageti no vistas filejas, dažādu veidu pankūkas u. c.), aukstās uzkodas (grauzdiņi, neattīrītas garneles ar mērci, tostermaizes ar šprotēm, uzkoda „Siļķīte”, siera plate, uzkodu plate u. c.), plašā izvēlē gan karstie, gan aukstie salāti. Apmeklētāji visvairāk iecienījuši salātus „Zivtiņas dīķī”, kuru sastāvā ir Rīgas šprotes, siers, kartupeļi un majonēze. Nacionālo virtuvi pārstāv šprotu maizītes, pelēkie zirņi ar speķi un kefīru, laša filejas steiks un maizes zupa ar putukrējumu. Karstie ēdieni dažādām gaumēm (gan vistas, gan gaļas, gan zivju, arī pelmeņi un makaroni), īpaši garšīga karbonāde „Pirkstiņus aplaizīsi” un pangasijas fileja grieķu gaumē.
  • Jaukai vakara pavadīšanai „Bailar” piedāvā ļoti plašu un daudzveidīgu bezalkoholisko un alkoholisko dzērienu klāstu, tostarp alkoholisko dzērienu kartē līdzās tradicionālajiem stiprajiem dzērieniem, baltiem, sarkaniem un dzirkstošiem vīniem, dažādu veidu sidriem un aliem atrodami arī kokteiļi, kopskaitā ap divdesmit veidiem, un „Bailar” lepnums – šoti: Burnt Morgan, B52, BMV, Green Mexican, Blue Mexican, Wolfman, Hirosima, Rastafarian. Bet, ja jums neizdodas atrast savām vēlmēm atbilstošu šotu, mūsu bārmeņi sagatavos to pēc jūsu pasūtījuma.
  • Brīvdienās jums būs iespēja noskatīties aizraujošas šovprogrammas, piedalīties dažādos pasākumos un ballītēs un arī deju stundās. Jautrība līdz pašam rītam!

Bailar_50

Bailar_45


Atslēgvārdi: Bailar, kafejnīca un dejas, naktsdzīve, naktsdzīve Jūrmalā, garšīgi paēst, dejas, jautra vakara pavadīšana, kokteiļi, ēdieni, paēst Jūrmalā, šoti, brokastis, pusdienas, vakariņas, Jomas iela, kafejnīca Jomas ielā, jautri,

Jomas iela 60, Majori, Jūrmala

60 Jomas iela, Jūrmala, Jūrmalas pilsēta, Latvia

Kontaktinformācija
Darbadienās: 11:00 – 05:00
Brīvdienas: 11:00 – 05:00
IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!