Publicitātes attēls

Aicina piedalīties hakatonā “HackCreative: An Industry Transformed”

Latvijas Laikmetīgās Mākslas centrs aicina piedalīties hakatonā “HackCreative: An Industry Transformed”, kas norisināsies no 1. līdz 3. maijam.

Lai pieteiktu savu dalību hakatonā, jāaizpilda anketa.

Pašreizējā COVID-19 krīze ir negatīvi ietekmējusi kultūras un radošās industrijas, liedzot iespēju uzņemt apmeklētājus un rīkot pasākumus, kas nodrošina būtiskus ienākumus kultūras institūcijām un radošām aģentūrām. Nedrošā situācijā nonākuši arī ārštata darbinieki, neatkarīgi radošie, lielāki un mazāki uzņēmumi.

Šī brīža izaicinājumi ir arī laiks transformācijai, dažādu sadarbību veidošanai un jaunu iemaņu apgūšanai. Ņemot vērā situāciju, tieši šobrīd kultūras un radošajām industrijām ir stratēģiski svarīgs laiks, lai veicinātu ilgtspējīgu un visaptverošu izaugsmi visos ES reģionos un pilsētās gan krīzes laikā, gan pēc tās.

48 stundu tiešsaistes hakatonā tiek aicināti piedalīties visi radošās sfēras darbinieki, pasākumu organizatori, kultūras nozares darbinieki, kā arī citu nozaru profesionāļi, kuri vēlas veidot risinājumus, rosinot sadarbību starp dažādām nozarēm un veidojot ciešāku kontaktu ar auditoriju.

Dalībai tiešsaistes hakatonā iepriekšēja pieredze digitālo tehnoloģiju jomā nav nepieciešama, taču no dalībniekiem tiek gaidīta aktīva iesaiste hakatonā, lai 48 stundu ilgajā mācību un darba procesā veidotu jaunus, ātri integrējamus risinājumus. Dalībniekiem būs iespēja strādāt kopā ar pieredzējušiem mentoriem un nozaru ekspertiem, kuri dalīsies ar savām zināšanām un ieteikumiem.

Hakatona laikā dalībnieki sadalīsies komandās un strādās pie saviem projektiem vai arī pievienosies citu ierosinātām idejām. Dalībnieki varēs apmeklēt sešus tiešsaistes seminārus, kurus vadīs ekspertu komanda. Tiešsaistes semināru laikā dalībnieki gūs padziļinātu ieskatu dažādās tēmās, piemēram, radošajās tehnoloģijās, dizaina domāšanā, digitālajās iespējās un pasākumu organizēšanā.

Labāko ideju autori iegūs naudas balvu, kas paredzētakā finansiāla palīdzība idejas ieviešanai dzīvē. Par balvu fondu pateicamies “Swedbank”!

Radošo un kultūras industriju hakatonu organizē Ziemeļu dimensijas Kultūras partnerība sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās mākslas centru un Eiropas Neatkarīgo kultūras centru tīklu «Trans Europe Halles», un to atbalsta Kultūras ministrija un Swedbank.

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!