Afišas fragments

8. marta svinības ar drāmas “Mīlestības vēstules” pirmizrādi

Forum Cinemas “Kino Citadele” notiks seansu cikla “Dāmām priekšroka” īpašais Sieviešu dienas pasākums “8. marta svinības ar drāmas “Mīlestības vēstules” pirmizrādi īpaši sievišķīgā gaisotnē!”

8. marts visām dāmām ir īpaši gaidīts datums, ko aicinām atzīmēt ar romantiskās drāmas “Mīlestības vēstules” pirmizrādi īpašā seansā plkst. 18.30 – šoreiz savu attiecību aizkustinošo stāstu izspēlēs Džeremijs Aironss un Olga Kuriļenko.

Mīlestības vēstules (La corrispondenza) klips

Aicinām Jūs ikgadējās Sieviešu dienas svinības padarīt īpašas, noskatoties filmu vēl pirms tās oficiālās iznākšanas uz Latvijas kino ekrāniem, kā arī baudot dažādus pārsteigumus un dāvaniņas, kuras sagādājuši pirmizrādes atbalstītāji:
viesnīca “BALTIC BEACH HOTEL & SPA”
“Dermoshop Latvia”
liķieris “Baileys”
“Geisha” saldumi
žurnāls “Četras Sezonas”
žurnāls “OK!”

Uz tikšanos arī turpmākajās pirmizrādēs!

Par filmu:
Džeremijs Aironss un Olga Kuriļenko galvenajās lomās romantiskā stāstā par zinātnieka astrofiziķa un viņa mīļotās Eimijas attiecībām, atrodoties tālu prom vienam no otra. Eds dzīvo un strādā Edinburgā, Eimija studē un strādā kādā Anglijas pilsētā. Viņiem izdodas satikties tikai paretam, tādēļ 6 gadus ilgajās attiecībās liela loma ir vēstulēm, Skype, e-pastam un īsziņām. Dažkārt Eds mēdz pārsteigt Eimiju, noorganizējot ziedu piegādi brīdī, kad viņi abi sarunājās Skype. Šie un citi pārsteigumi padara viņu attiecības no attāluma daudz taustāmākas, pateicoties mīlestības un uzmanības pierādījumiem. Kādu dienu viņu attiecības izmainīsies uz mūžiem…
Filmas mūzikas autors – Oscar® balvas ieguvējs Enio Morikone.

damam_milestibasvestules

IELĀDĒ RAKSTUS! LŪDZU UZGAIDIET!